Кобеляцька дитяча музична школа

«І мертвим, і живим, і ненародженим…»

Ще в ХІХ ст. великий Тарас Григорович Шевченко у своєму полум’яному посланні закликав українців пильніше придивлятися до справжньої української історії, не минаючи «ані титли, ані тії коми», бо «незнання своєї історії – найтяжчий гріх для народу». Його слова, як ніколи, значимі для України сьогодні.

Корифеї джазу

Нові часи диктують нову музику. Такою вважають і джаз, який на протязі своєї столітньої історії переживав і злети, і падіння, але завжди притягував музикантів можливістю самовираження. Бо цей жанр дає необмежені можливості проявити свою фантазію.
Вже вкотре викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи, прагнучи збагатити новими знаннями про музику своїх учнів, зачаровували звучанням живої музики своїми виступами.

«Пісні козацького краю»


І не буде переводу
Українському народу.
Доки із глибин сторіч
Долина козацький клич.
(Яна Яковенко)

Степові лицарі

Щомиті на Планеті спалахує і згасає іскорка чийогось життя. Кожній іскорці судилось горіти по-своєму. Одна майже непомітна, що гріє своїм теплом родину і друзів, а інша розгоряється таким багаттям, що тепла від неї вистачає цілому народові.

Сонячне мистецтво

В глибину століть сягає історія нашого народу. І чим більше минає часу, тим яскравішою стає вона. Пізнати історію рідного краю, рідної мови нам допомагає самобутня творчість нашого народу: барвисті коломийки, запальні танці, чарівний світ дум та казок, святкові обряди, мелодійні пісні, які ми, українці, зберегли і які передаємо нашим нащадкам, як безцінний скарб нашої духовності і культури.

«Музика – частка людського життя!»

Міжнародний день Музики – світова музична подія. Свято, яке відзначається щороку 1 жовтня одночасно в усьому світі, і у Кобеляках також!
Приємно усвідомлювати, що в цей день колектив учнів та викладачів нашої школи стає причетним до великого масштабного дійства, даруючи шанувальникам музичного мистецтва свою творчість.

Міжнародний день Музики

Шановні творці і шанувальники музики!
Щиро вітаю вас з чудовим святом – Міжнародним днем музики!
Музика прокладає шлях до сердець мільйонів слухачів, дарує глибокі духовні переживання, сповнені одвічним гуманістичним змістом.
Музика як один з найдавніших видів мистецтва завжди була важливою складовою життя усіх верств населення будь-яких суспільств, в усіх своїх багатоманітних формах, жанрах, стилях та напрямках витворювала шедеври світової культури.

ВІТАЄМО КЕРІВНИКА

28 вересня в приміщенні Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І. Майбороди відбулася нарада керівників мистецьких навчальних закладів Полтавщини, на якій підводилися підсумки навчально-виховної роботи дитячих мистецьких шкіл за 2017-2018 навчальний рік та обговорювалися завдання на 2018-2019 навчальний рік.

,,На рушнику хай доля квітне”

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Це свято, що зародилося в 2006 році й покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, на жаль, не має державного статусу, але з кожним роком набуває все більшої популярності.

Сторінки

Підписатися на Кобеляцька дитяча музична школа - Офіційний сайт RSS