Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

На варті правди, свободи, життя.

6 грудня вся Україна відзначала День Збройних Сил – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Свято тих чоловіків і жінок, які зі зброєю в руках стояли і стоять на захисті нашої Батьківщини.
Це також данина пам’яті тих воїнів, які загинули в боях, чи під час несення служби, тих хто віддав своє життя на сході України.
З цієї нагоди, з метою виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу, в залі Кобеляцької дитячої музичної школи було проведено лекцію-концерт «На варті Вітчизни» для учнів старших класів ЗОШ № 2 ім. О. Гончара та учнів музичної школи.
Присутні дізналися про той нелегкий шлях, який довелося подолати українським воїнам ще з часів існування Київської Русі і до сьогодення. А він був таким же непростим, як і становлення самостійної держави України. Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики, способи формування військ, та незмінним залишився волелюбний дух, незламність, здатність до самопожертви.
Україна – сильна держава, в якій живуть мужні чоловіки і вірні жінки, які підтримують своїх захисників ліричною піснею, а також поезією – безсмертним дотиком до душі.
Історичні довідки доповнювали концертні номери у виконанні викладачів та учнів дитячої музичної школи: Прапірної С.В., Вертелецького О.В., Трачук Н.І., Татарко В.М., Павленко І.О., Танської А.А., Ліщини В.П., Песиголовець Т.В., Лісної Лізи та Зуєнко Руслани.
Українські воїни – воїни світла, правди, свободи. Вони сильні, як ніколи. Ми пишаємося вами. Низький уклін вам , наші захисники!

Головань М.В.
Викладач Кобеляцької
дитячої музичної школи