На варті правди, свободи, життя.

6 грудня вся Україна відзначала День Збройних Сил – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Свято тих чоловіків і жінок, які зі зброєю в руках стояли і стоять на захисті нашої Батьківщини.
Це також данина пам’яті тих воїнів, які загинули в боях, чи під час несення служби, тих хто віддав своє життя на сході України.
З цієї нагоди, з метою виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу, в залі Кобеляцької дитячої музичної школи було проведено лекцію-концерт «На варті Вітчизни» для учнів старших класів ЗОШ № 2 ім. О. Гончара та учнів музичної школи.
Присутні дізналися про той нелегкий шлях, який довелося подолати українським воїнам ще з часів існування Київської Русі і до сьогодення. А він був таким же непростим, як і становлення самостійної держави України. Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики, способи формування військ, та незмінним залишився волелюбний дух, незламність, здатність до самопожертви.
Україна – сильна держава, в якій живуть мужні чоловіки і вірні жінки, які підтримують своїх захисників ліричною піснею, а також поезією – безсмертним дотиком до душі.
Історичні довідки доповнювали концертні номери у виконанні викладачів та учнів дитячої музичної школи: Прапірної С.В., Вертелецького О.В., Трачук Н.І., Татарко В.М., Павленко І.О., Танської А.А., Ліщини В.П., Песиголовець Т.В., Лісної Лізи та Зуєнко Руслани.
Українські воїни – воїни світла, правди, свободи. Вони сильні, як ніколи. Ми пишаємося вами. Низький уклін вам , наші захисники!

Головань М.В.
Викладач Кобеляцької
дитячої музичної школи