МУЗИКА МОГО НАРОДУ

Новий рік – найулюбленіше свято і дорослих, і дітей. Його завжди з нетерпінням та невимовно радісним і казковим передчуттям чекає малеча. Адже, в цей час наступають зимові канікули – пора ігор і розваг. Можна забути про задачки з математики та правила з мови, про горезвісний ранковий будильник. В ясний зимовий день саме час стати на лижі або ковзани. Але є ще один простий спосіб забезпечити собі гарний настрій – прийти до музичної школи, адже в період зимових канікул і новорічних свят тут проводиться ряд культурно-мистецьких заходів для дітей.
Одним з них є конкурс «Музика мого народу», присвячений творчості М. І. Різоля – українського композитора, яскравого баяніста-виконавця, великого патріота національного музичного мистецтва. Конкурс традиційно проводиться щорічно на відділі народних інструментів. Учні збираються біля ялинки, щоб позмагатися, хто краще виконає українську народну пісню на інструменті.
Цього року захід відбувся 4 січня о 10 годині ранку в залі Кобеляцької дитячої музичної школи. Конкурсанти та організатори говорили про життєвий і творчий шлях М. І. Різоля, після чого 22 учасники змагалися в виконавській майстерності на народних інструментах. Мелодії різних українських народних пісень лунали на справжньому музичному святі. А про гучні оплески вже годі й говорити – підтримка гостей справді була відчутною.
І ось, нарешті, імена переможців: Бочко Наталія – учениця 3 класу баяну (викладач Світлана Прапірна) – І місце, Михайлець Анастасія – учениця 6 класу бандури (викладач Ольга Сабірова) – ІІ місце, Савченко Євгенія – учениця 5 класу баяну (викладач Володимир Галь) – ІІ місце, Поцелуйко Іван – учень 2 класу акордеону (викладач Наталія Трачук) – ІІІ місце, Дяченко Іван – учень 5 класу баяну та Дрофа Іван – учень 2 класу баяну (викладач Світлана Прапірна – ІІІ місце.
Голова журі конкурсу, директор школи О.М. Скляренко привітав всіх учасників з Новорічними та Різдвяними святами, а також вручив переможцям Грамоти дирекції школи, побажавши нових творчих успіхів.
Захід сподобався як учасникам, так і всім присутнім, адже подібні свята дарують наснагу на добрі справи, наповнюють серця надією та любов’ю.

Світлана Прапірна – завідувач відділу народних інструментів