З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Новий рік – одне з найзагадковіших свят, тому що в культурних загальнолюдських традиціях – це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
На відділі гри на фортепіано Кобеляцької ДМШ вже традиційно, в період зимових канікул, проводиться конкурс виконавської майстерності учнів «З Україною в серці». Вимоги конкурсу передбачають змагання на краще виконання творів українських композиторів на фортепіано. І цей рік не став винятком.
Мета конкурсу – пропаганда музичного мистецтва України. Підтримка обдарованих дітей та подальший розвиток виконавської майстерності учнівської молоді.
5 січня в актовому залі школи учні відділу показали у своїх виступах неабияку виконавську майстерність. Добре підготовлені учасники боролися впродовж години.
За підсумками журі конкурсу перемогу здобули серед учнів молодших класів: Жовтяк Дмитро – ІІ місце, Попруга Іван – ІІІ місце (викладач Свячена Н.Г.); Ярмоленко Вікторія – ІІІ місце (викладач Ананенко А.В.). Переможцями старшої вікової групи стали: Зуєнко Руслана – І місце (викладач Каташ Т.А.), Курись Ксенія – ІІ місце (викладач Ананенко А.В.) та Виноградова Валерія – ІІІ місце (викладач Іпполітова Ю.В.).
Всі присутні на заході залишилися дуже задоволеними організацією конкурсу та його веденням викладачем музично-теоретичних дисциплін та фортепіано Татарко Вікторією Михайлівною.
То ж, побажаємо юним музикантам подальших успіхів та творчих досягнень.

Ірина Павленко,
заступник директора школи з навчально-виховної роботи