ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ

17 січня в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбувся відбірковий тур Полтавського обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який проходить в рамках міжнародного фестивалю «Sanremojunior-Україна». Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців, виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва. Фінал конкурсу відбудеться 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві. У відбірковому турі від Кобеляцького району взяли участь шість солістів-виконавців та один вокальний дует, віком від 7 до 15 років.
Приємно, що майже всі учасники є учнями музичної школи. Саму ж школу представляли учні відділу сольного співу: Федоренко Вікторія (викладач Сабірова О.М.), Дундюк Владислава (викладач Ліщина В.П.) та Полонська Анна (викладач Танська А.А.). За рішенням компетентного журі, до складу якого входили Богодиста Л.В. – директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури, Магомедова Т.Ю. – директор Полтавської дитячої школи мистецтв «Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко» та Звєрєва В.Ю. – заступник директора Полтавської дитячої школи мистецтв, до участі в обласному етапі конкурсу рекомендовано Бражка Олександра (керівник В. Дядюра). Також, під час обговорення виступів, журі високо оцінило підготовку та виконавську майстерність всіх учасників відбіркового туру.
Виступи конкурсантів під час обласного етапу у м. Полтава оцінюватиме компетентне журі, у складі якого Народний артист України, український поет, автор сотень пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України співак і композитор Тарас Петриненко та інші провідні виконавці та музичні діячі.

Дирекція школи.