This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

«Жива душа поетова святая»

5 лютого 2018 року в Бутенківській ЗОШ було проведено лекцію-концерт на тему: «Роль художньої спадщини Т.Г. Шевченка в сучасному музичному мистецтві».
Викладач Кобеляцької дитячої музичної школи Стрюк Олексій Васильович розповів дітям про життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, звернув особливу увагу на те, що він був не лише художником і поетом, а й талановитим співаком…
Учні 5-а класу дізналися про те, що вірші та художні твори Т. Шевченка були інтерпретовані у музичні твори: пісні, інструментальні п`єси, симфонічні поеми і т.д. Тобто значення поезії Тараса Григоровича важко переоцінити, вона стала невичерпним джерелом натхнення для багатьох композиторів.


У виконанні на баяні прозвучали концертні номери пов`язані з темою, серед яких пісні: «Тече річка невеличка», «Ой у степу могила», «Та нема в світі гірш нікому», «Ой, і зійди, зійди ти, зіронько вечірняя».
Феноменальна постать Тараса Шевченка з`явилася в критичний момент розвитку української нації, і зараз, в нелегкий для країни час, щирим патріотам, як ніколи раніше, допомагає пророче кобзареве слово:
«Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає.
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»

Дирекція школи.