This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Знайомство з творчістю українського рок-гурту «Океан Ельзи»

21 березня 2018 року в залі Кобеляцької ДМШ було проведено лекцію-концерт «Знайомство з творчістю української рок-групи «Океан Ельзи». Підготувала цей захід Тетяна Каташ, викладач по класу фортепіано. А допомогли їй в цьому викладачі школи – Альона Ананенко (мультимедійне оформлення), Віктор Ліщина (звук), Іван Балясний (технічне забезпечення). Також були запрошені виконавці – Борис Ярошенко (вокал, гітара), Олександр Круглий (гітара), Ігор Вільховий (гітара). Завітали на цю лекцію учні ЗОШ № 2 – 6-В (кл. керівник Варі Н.П.) та 8-В (кл. керівник Пашко Ж.М.).
Тетяна Каташ повідомила, що була присутня на двох концертах «Океану Ельзи» – у Львові (2016) та Полтаві (2018). Також ведуча була одягнена у футболку з логотипом цього гурту.
На початку лекції вона розповіла про історію створення гурту і досить детально зупинилась на особі їхнього фронтмена – Святослава Вакарчука. Він народився 14 травня 1975 року в сім’ї майбутнього ректора Львівського університету. Закінчив школу зі срібною медаллю. До речі навчався і в музичній школі по класу фортепіано і баяну. Прийшов до гурту в 19 років і до цього часу є незмінним лідером «Океану Ельзи».
Свій творчий шлях гурт розпочав з виступу на одній сцені з легендарною Deep Purple. Дві композиції цієї групи виконали викладач музичної школи Олександр Круглий (бас-гітара) та його учень Ігор Вільховий (соло-гітара). Потім учні мали змогу переглянути на мультимедійній дошці відео фрагменти до найвідоміших з пісень гурту: «Там, де нас нема», «Все буде добре», «Без бою», «Зелені очі», «На небі», «Вставай», «Веселі, брате, часи настали», «Не твоя війна».
На завершення зустрічі виступив Борис Ярошенко з піснею «Мить», яка ввійшла до останнього альбому гурту «Без меж». Ця пісня була написана Святославом буквально за 15 хвилин після того, як він у госпіталі відвідав тяжко пораненого бійця АТО. Його оптимізм і впевненість в майбутній перемозі надихнули співака на створення пісні. Борис Ярошенко, який теж брав участь в бойових діях АТО відмітив, що ця пісня дійсно морально і душевно підтримувала хлопців на передовій. А наступна пісня в виконанні переможниці конкурсу «Голос. Діти – 4» Анелії Тулешової «Не твоя війна» розчулила присутніх до сліз.
Учні та вчителі ЗОШ № 2 висловили щиру подяку за цікавий і змістовний захід та постійну творчу співпрацю з музичним лекторієм Кобеляцької ДМШ.

Дирекція школи.