Знайомство з творчістю українського рок-гурту «Океан Ельзи»

21 березня 2018 року в залі Кобеляцької ДМШ було проведено лекцію-концерт «Знайомство з творчістю української рок-групи «Океан Ельзи». Підготувала цей захід Тетяна Каташ, викладач по класу фортепіано. А допомогли їй в цьому викладачі школи – Альона Ананенко (мультимедійне оформлення), Віктор Ліщина (звук), Іван Балясний (технічне забезпечення). Також були запрошені виконавці – Борис Ярошенко (вокал, гітара), Олександр Круглий (гітара), Ігор Вільховий (гітара). Завітали на цю лекцію учні ЗОШ № 2 – 6-В (кл. керівник Варі Н.П.) та 8-В (кл. керівник Пашко Ж.М.).
Тетяна Каташ повідомила, що була присутня на двох концертах «Океану Ельзи» – у Львові (2016) та Полтаві (2018). Також ведуча була одягнена у футболку з логотипом цього гурту.
На початку лекції вона розповіла про історію створення гурту і досить детально зупинилась на особі їхнього фронтмена – Святослава Вакарчука. Він народився 14 травня 1975 року в сім’ї майбутнього ректора Львівського університету. Закінчив школу зі срібною медаллю. До речі навчався і в музичній школі по класу фортепіано і баяну. Прийшов до гурту в 19 років і до цього часу є незмінним лідером «Океану Ельзи».
Свій творчий шлях гурт розпочав з виступу на одній сцені з легендарною Deep Purple. Дві композиції цієї групи виконали викладач музичної школи Олександр Круглий (бас-гітара) та його учень Ігор Вільховий (соло-гітара). Потім учні мали змогу переглянути на мультимедійній дошці відео фрагменти до найвідоміших з пісень гурту: «Там, де нас нема», «Все буде добре», «Без бою», «Зелені очі», «На небі», «Вставай», «Веселі, брате, часи настали», «Не твоя війна».
На завершення зустрічі виступив Борис Ярошенко з піснею «Мить», яка ввійшла до останнього альбому гурту «Без меж». Ця пісня була написана Святославом буквально за 15 хвилин після того, як він у госпіталі відвідав тяжко пораненого бійця АТО. Його оптимізм і впевненість в майбутній перемозі надихнули співака на створення пісні. Борис Ярошенко, який теж брав участь в бойових діях АТО відмітив, що ця пісня дійсно морально і душевно підтримувала хлопців на передовій. А наступна пісня в виконанні переможниці конкурсу «Голос. Діти – 4» Анелії Тулешової «Не твоя війна» розчулила присутніх до сліз.
Учні та вчителі ЗОШ № 2 висловили щиру подяку за цікавий і змістовний захід та постійну творчу співпрацю з музичним лекторієм Кобеляцької ДМШ.

Дирекція школи.