«Камерата-2018»

30 квітня 2018 року у м. Полтаві відбувся Відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів під назвою «Камерата».
У заході, який організували дирекція Полтавської дитячої музичної школи №3 ім. Б. Гмирі спільно з Управлінням культури міста, взяв участь фортепіанний дует «Фортіссімо» Кобеляцької ДМШ у складі Ельчіна Садаєва та Руслани Зуєнко (викладач Тетяна Каташ).
Учасників конкурсу у кожній віковій категорії було досить багато, більшість – це учні полтавських шкіл, а також представники мистецьких навчальних закладів з Кременчука, Решетилівки, Машівки, Зінькова. Рівень виконання творів був досить високим, особливо у старшій віковій категорії.
Серед членів журі – знані в Україні композитори, музикознавці, педагоги з Харкова, Сум, Полтави. Очолював комісію Володимир Птушкін – народний артист України, композитор, завідувач кафедри композиції Харківського національного університету мистецтв.
Незважаючи на те, що учні нашої школи вперше брали участь у цьому конкурсі, отримали досить високу оцінку журі і вибороли почесне ІІІ місце у старшій віковій категорії. Ельчін і Руслана отримали Дипломи та пам’ятні сувеніри від організаторів конкурсу.
Вітаємо з перемогою!

Дирекція школи