«Музичний вернісаж 2018»

З метою реалізації творчого потенціалу учнів, розкриття та підтримки юних обдарувань, визначення професійного рівня викладачів 13 квітня в м. Полтава був проведений обласний конкурс виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж», завданням якого було розкриття та розвиток творчої індивідуальності, виявлення рівня виконавської майстерності учнів, поглиблене вивчення творів вітчизняної та світової класики, подальше вдосконалення національної музичної педагогічної школи.
Загальне керівництво з підготовки та проведення конкурсу здійснила кафедра музики психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.
У конкурсі взяли участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
Серед них були й учні Кобеляцької дитячої музичної школи, які за рішенням журі стали переможцями у різних вікових категоріях та номінаціях.
У номінації «народні інструменти» молодша група ІІ місце зайняла Бочко Наталія (3 клас баяну, викладач Світлана Прапірна). Сердюк Тетяна та Бодня Богдан – учні 6-го класу розділили ІІ місце у середній групі (викладачі Світлана Прапірна, Наталія Трачук). У номінації ансамблі – ІІ місце посів дует баяністів у складі Бочко Наталії та Сердюк Тетяни (викладач Світлана Прапірна), серед фортепіанних ансамблів І місце виборов дует у складі Зуєнко Руслани та Садаєва Ельчіна (викладач Тетяна Каташ). У номінації фортепіано відзначилися також учні викладача Тетяни Андріївни – Савчук Катерина (4клас) ІІІ місце у середній віковій категорії та Зуєнко Руслана 8 клас – ІІІ місце у старшій.
Вітаємо наших переможців та їх викладачів.

Дирекція школи