«Музика – частка людського життя!»

Міжнародний день Музики – світова музична подія. Свято, яке відзначається щороку 1 жовтня одночасно в усьому світі, і у Кобеляках також!
Приємно усвідомлювати, що в цей день колектив учнів та викладачів нашої школи стає причетним до великого масштабного дійства, даруючи шанувальникам музичного мистецтва свою творчість.
Концертна програма, як завжди, була цікавою, насиченою та різноманітною. В ній звучали класичні твори, сучасні та джазові композиції, народні та естрадні пісні. А учасники концерту захоплювали, дивували, вражали слухачів своїми яскравими емоційними виступами. Варто було бачити, з яким натхненням, гордістю своєї причетності, юні музиканти готувалися до виступів. Адже вони вітали зі святом саму Музику, а ще – своїх улюблених викладачів.
Хочеться подякувати учням, які створили атмосферу справжнього, незабутнього свята, а саме: Шевцовій Маргариті (сольний спів, викл. Татарко В.М.), Варич Аріні (скрипка, викладач Скляренко Н.О.), Носову Станіславу (акордеон, викладач Трачук Н.І.), Шабельник Алісі (сольний спів, викладач Танська А.А., концертмейстер Татарко В.М.), Овчіннікову Роману (блок-флейта, викладач Мирошниченко О.А., концертмейстер Русняк Ю.Ю.), Товстоніжку Вадиму (гітара, викладач Ліщина В.П.), Бочко Наталії (баян, викладач Прапірна С.В.), Дундюк Владиславі (сольний спів, викладач Ліщина В.П.), хору учнів старших класів (викладач Лапшикова Л.Г., концертмейстер Іпполітова Ю.В.).
Незабутнє враження справили на слухачів бездоганний музичний смак та виконавська майстерність викладачів Вертелецького О.В. (тенор, концертмейстер Татарко В.М.), Ліщини В.П. (сольний спів), Песиголовець Т.В. (бандура), вокального дуету у складі Татарко В.М. та Ліщини В.П. (концертмейстер Русняк Ю.Ю.), фортепіанного дуету у складі Павленко І.О. та Татарко В.М.
В концерті взяли участь також вокальний ансамбль викладачів (керівник Татарко В.М.) та інструментальний ансамбль викладачів (керівник Вертелецький О.В.) – неодноразові учасники та переможці різноманітних обласних музичних конкурсів.
Користуючись нагодою, колектив Кобеляцької ДМШ вітає колег та всіх небайдужих до Музики зі святом. Впевнені, що музичне мистецтво на Кобеляччині та в Україні буде розвиватися та процвітати.

Марина Головань
викладач Кобеляцької
дитячої музичної школи