Корифеї джазу

Нові часи диктують нову музику. Такою вважають і джаз, який на протязі своєї столітньої історії переживав і злети, і падіння, але завжди притягував музикантів можливістю самовираження. Бо цей жанр дає необмежені можливості проявити свою фантазію.
Вже вкотре викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи, прагнучи збагатити новими знаннями про музику своїх учнів, зачаровували звучанням живої музики своїми виступами.
На лекцію-концерт «Корифеї джазу», яка відбулась 15 листопада в залі музичної школи були запрошені учні загальноосвітніх шкіл № 2 та № 3.
Викладач Вікторія Татарко захопила присутніх своєю розповіддю про становлення джазу, як жанру естрадної музики, про етапи його розвитку, про видатних майстрів, які відомі всім: Луї Армстронг, Дюк Еллінгтон, Гленн Міллер, співачки Елла Фіцджеральд, Бесі Сміт і багато інших.
Поширюючись по світу, у джазу виникали певні зміни, популярність набували ті його напрямки, які були найбільш близькі до традицій окремих країн.
Присутні на заході із захопленням слухали виступи викладачів школи Юлії Русняк, Вікторії Татарко, Віктора Ліщини, фортепіанного дуету у складі Ірини Павленко та Альони Ананенко. У їхньому виконанні звучали блюзи, регтайми, джазові обробки знайомих мелодій. Приємно, що і гості-учні також брали участь у концертній програмі. Бузова Емілія та Дундюк Владислава із своїм викладачем Віктором Ліщиною виконали вокальні твори «Ми танцюєм джаз» та «Рок-н-ролл».
А заключний номер «Бугі-вугі» у виконанні викладача по класу сольного співу та гітари Віктора Ліщини не залишив байдужим нікого з присутніх в залі: самі сміливі вийшли на сцену і танцювали під темпераментні ритми.

Вікторія Немудра, секретар учбової частини