«Свято милосердя і добра»

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малята з нетерпінням очікуємо зимові свята, які несуть із собою веселощі та розваги, подарунки, ігри на свіжому повітрі, співи та танці.
Ці святкові дні діти чекають з нетерпінням і вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість отримають безліч подарунків. Тож намагаються бути протягом усього року саме такими: не лінивими, доброзичливими, старанними.
Традиційно, викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи підготували для дітей веселих, музичних заходів, в яких беруть участь не лише дорослі, а і самі учні, що приносить їм задоволення.
18 грудня відбулося музичне дійство «Свято милосердя і добра». Творча атмосфера, загадки, ігри, виступи учнів із віршами та піснями – ось як весело і цікаво було. Викладач музичної школи Вікторія Татарко із колективом учнів представили увазі глядачів музичну казку «Вовк і семеро козенят». Симпатичні, маленькі козенята (Барабаш Дар’я, Шевцова Маргарита, Сушко Діана, Прокопенко Мирослава, Шабельник Аліса, Цвіркун Єлизавета, Буряк Альона) разом із козою-мамою (Курись Ксенія) перевиховали за допомогою музики грізного Вовка (Баранник Артем). А фінальну пісню «Україно» учасникам заходу допомагав виконувати весь зал, як єдина, дружна сім’я.
Усі свята нас навчають бути добрими, щедрими, посміхатися один одному.
Ми всі разом можемо дарувати людям добро.

Вікторія Немудра, секретар учбової частини