Інструментальна музика українців

Багата і різноманітна музична культура України. Кожне покоління лишило в ній свій слід. Українська музика, пройшовши складний творчий шлях, піднеслась на небачені вершини.
Такі композитори як Борис Лятошинський, Левко Ревуцький, Віктор Косенко, Станіслав Людкевич заклали міцні основи композиторського професіоналізму в Україні. Кожен із цих композиторів мав свої улюблені жанри. Наприклад, В. Косенко надавав перевагу романсам і фортепіанним п’єсам,С. Людкевич – масштабним кантатам, Л. Ревуцький – оркестровій і фортепіанній музиці, обробкам народних пісень, Б. Лятошинський – оркестровій і камерно-інструментальній музиці.
Цінним надбанням став доробок і Ю. Щуровського, І. Шамо, Л. Грабовського та інших композиторів.
З такою інформацією познайомилися маленькі слухачі із місцевої загальноосвітньої школи №3.
14 березня вони вкотре завітали до актового залу музичної школи на лекцію-концерт, щоб відкрити для себе нову сторінку історії українського народу.
Розповідь викладача музичної школи Світлани Прапірної зацікавила їх тематикою різних жанрів української музики. Для слухачів прозвучали відомі твори українських композиторів, народної музики у виконанні викладачів музичної школи Вікторії Татарко, Юлії Русняк, Олександра Вертелецького, Світлани Прапірної.
Захоплюючим було і знайомство з музичними інструментами України. Діти мали змогу не тільки побачити, послухати їх звучання, а й самим попробувати грати. Враження було неймовірним. Гра маленьких гостей на музичних інструментах підняла настрій всім присутнім, надихнула на завтрашній день і переконала, яка висока духовна культура українського народу.

Дирекція школи.