This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

«Пісня – душа українського народу»

Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю, національного гніту пісня допомагала людям. У ній – пам'ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття.
У радісні хвилини життя – при народженні немовлят, хрещенні, весіллі, на будь-яке свято – пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймала настрій. Пісня допомагала в праці та дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа.
Над цілим світом хай вона лунає,
Бентежить душі і палкі серця.
Без пісні українця не буває,
Вона від роду з нами й до кінця.
Наша українська нація наділена однією з наймилозвучніших мов на планеті. Українське слово в музичному супроводі вражає та зачаровує, а у виконанні талановитих людей, наділених чудовим голосом, пісні, музичні твори звучать неперевершено.
На зустрічі, яка відбулась 14 березня у стінах музичної школи, викладач Вікторія Татарко доторкнулася саме цієї теми. Лектор розповідала про життя і творчість видатних українських співаків, цікаві факти їхніх виступів. Анатолій Солов'яненко, Ніна Матвієнко, Квітка Цісик, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька, Назар Яремчук, Борис Гмиря – це українці соловейки, перлини української музичної культури.
Викладачі по класу сольного співу Віктор Ліщина та Вікторія Татарко з концертмейстером Юлією Русняк згадали «Ніч яка місячна», «Балада про дві скрипки », «Ой ти дівчино, з горіха зерня» і багато інших пісень, як у свій час звучали у виконанні талановитих співаків і вже стали невід'ємною частиною життя народу.
А на закінчення учні залюбки разом із викладачами виконали пісню В. Івасюка «Червона рута», яка є оберегом для всієї України.

Дирекція школи.