«Пісня – душа українського народу»

Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю, національного гніту пісня допомагала людям. У ній – пам'ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття.
У радісні хвилини життя – при народженні немовлят, хрещенні, весіллі, на будь-яке свято – пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймала настрій. Пісня допомагала в праці та дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа.
Над цілим світом хай вона лунає,
Бентежить душі і палкі серця.
Без пісні українця не буває,
Вона від роду з нами й до кінця.
Наша українська нація наділена однією з наймилозвучніших мов на планеті. Українське слово в музичному супроводі вражає та зачаровує, а у виконанні талановитих людей, наділених чудовим голосом, пісні, музичні твори звучать неперевершено.
На зустрічі, яка відбулась 14 березня у стінах музичної школи, викладач Вікторія Татарко доторкнулася саме цієї теми. Лектор розповідала про життя і творчість видатних українських співаків, цікаві факти їхніх виступів. Анатолій Солов'яненко, Ніна Матвієнко, Квітка Цісик, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька, Назар Яремчук, Борис Гмиря – це українці соловейки, перлини української музичної культури.
Викладачі по класу сольного співу Віктор Ліщина та Вікторія Татарко з концертмейстером Юлією Русняк згадали «Ніч яка місячна», «Балада про дві скрипки », «Ой ти дівчино, з горіха зерня» і багато інших пісень, як у свій час звучали у виконанні талановитих співаків і вже стали невід'ємною частиною життя народу.
А на закінчення учні залюбки разом із викладачами виконали пісню В. Івасюка «Червона рута», яка є оберегом для всієї України.

Дирекція школи.