Творча зустріч з сім’єю митців

2 жовтня викладачі та учні Кобеляцької дитячої музичної школи відвідали концерт інструментальної музики у виконанні знаної не лише в Україні родини музикантів Шутків, що відбувся в Центрі культури і дозвілля. Відомий скрипаль-віртуоз Остап Шутко і його дружина Ольга, діти – Роман, Назар і Андрій Шутко, подарували незабутні враження слухачам.
В програмі концерту звучала різна за жанрами музика: і висока класика, і супервіртуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. "Родзинкою" концерту став виступ усіх трьох синів: піаніста Романа, якого вже називають "Лістом ХХІ століття", і який уже записав два власних альбоми, скрипаля Назара та віолончеліста Андрія, якому хоч і лише 9 років, але встиг об'їздити зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну. Також, писутні на концерті мали змогу почути неймовірний тембр віолончелі Ольги Шутко, адже вона грає на інструменті, якому вже майже 300 років.
Після неперевершеного виконання концертної програми, учні музичної школи з задоволенням поспілкувалися з членами мистецької родини.

Катя Васюта,
секретар учбової частини Кобеляцької
дитячої музичної школи