Музика юнацьких почуттів

Зима – найчарівніша пора року: біла ковдра на подвір’ї, візерунки на вікнах, різнокольорові вогники довкола, казкові сніговички біля домівок і довгі зимові канікули у школі, а ще Новий рік – період чудес, свято радості, щастя, свято, коли щосекунди трапляються дива. Всі діти з нетерпінням чекають того дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом і Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом навколо ялинки.
І саме в цей час, коли дні вільні від навчання і від будь-яких зобов’язань, для учнів Кобеляцької дитячої музичної школи проводяться культурно-мистецькі заходи, де можна не тільки відпочити і розважитися, але й позмагатися у конкурсах. Одним з таких і був конкурс «Музика мого народу», який відбувся 9 січня на відділі народних інструментів. Кожного року цей захід, традиційно, присвячується пам’яті великого композитора, баяніста, педагога і художнього керівника, музично-суспільного діяча Миколи Івановича Різоля. Ми завдячуємо цій прекрасній людині за вагомий внесок у музичну спадщину нашої країни. Його творчість збагатила репертуар багатьох виконавців на українських народних інструментах. М.І. Різоль – справжній патріот неньки-України, люблячий син свого народу. Його зброєю був баян, а супутницею життя – пісня.
«Українська пісня, вимита сльозами,
Висушена вітром у краю чужім,
українська пісня, ти пройшла шляхами,
до мойого серця і живеш у нім…»
Ці слова відгукнулися і в серцях учасників святкового конкурсу. Улюблені мелодії конкурсантів не залишили байдужими нікого – в залі подовгу звучали гучні оплески, бо кожен номер заслуговував на увагу. Важко було визначити хто кращий, а тому й вирішило журі відзначити кожного з учнів молодшої вікової категорії грамотою, а серед учнів старших класів перемогу здобули: Бочко Наталія 5 клас (І місце), Баранник Артем 4 клас та Уткін Антон 5 клас (ІІ місце) – викладач Прапірна С. В.; Тищенко Андрій 4 клас (викл. Журавель Г. В.) та Фещенко Михайло 5 клас (викл. Трачук Н. І.) – ІІІ місце.
Захід пройшов яскраво і подарував безліч приємних емоцій. Особливо хвилюючим було нагородження переможців, яке провела заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ірина Павленко.
Щасливі та окрилені юні музиканти поверталися в свої домівки з подарунками в руках.
Вітаємо всіх зі святами! Миру і щастя вашим родинам.

Світлана Прапірна, керівник відділу народних інструментів