Гідності хай промінь не згасає


Кожна людина з великою любов'ю і душевним теплом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, знайомство з диво-світом, казкою, материнською ласкою у затишній батьківській оселі.
То родинне вогнище, маленька Батьківщина кожної людини. То її вогнище "Я", з якого починається родина, людина, Батьківщина і вся наша велична, єдина й неповторна у Всесвіті Україна.
20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Щоб вшанувати пам'ять героїв, героїзм українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.
В цей день до Кобеляцької дитячої музичної школи завітали учні опорного закладу ліцею № 2 ім. О. Гончара та учні старших класів ЗОШ № 3 на поетичну лекцію-концерт "Гідності хай промінь не згасає".
Викладач музичної школи Вікторія Татарко розповідала про криваві дні 2014 року, про людей різного віку, професій, з різним життям , але кожен з них вартий щоб про них знали, тому що першими стали на захист своєї Батьківщини. Проникливі вірші у виконанні Світлани Прапірної під музичний супровід Ірини Павленко та Альони Ананенко не залишили нікого байдужими і навіть розчулили до глибини душі. Виконання вокальних творів Вікторією Татарко, Альоною Ананенко під акомпанемент Юлії Русняк та Олексія Стрюка слухачі нагородили гучними оплесками.
Серед загиблих майданівців були люди різних верств населення. Юні та сивочолі, багатодітні батьки та молоді юнаки, заробітчани та кандидати наук. Абсолютно різні і такі схожі – кожен герой повстав проти насилля, несправедливості до своєї країни... Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради своєї України. Герої своїм подвигом показали силу та незалежність духу українського народу.
На заході гості також мали змогу ознайомитися з виставкою робіт учнів відділу образотворчого мистецтва, яку організували викладачі школи Оксана Виноградова та Юлія Руденко.
Герої не вмирають. Ми завжди їх пам'ятаємо!

Альона Ананенко, викладач музичної школи