Змагання юних музикантів-теоретиків

29 лютого 2020 року у приміщенні Полтавського коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка проведено обласну олімпіаду з музично-теоретичних дисциплін та композиції учнів мистецьких шкіл Полтавщини. Даний захід започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих учнів, розвитку їх здібностей, виховання професійних музикантів засобами музики, поглибленого вивчення теоретичних дисциплін.
Захід відбувся на високому організаційно-творчому рівні.
Понад 90 учнів із 21 мистецької школи Полтавської області демонстрували свої знання з музично-теоретичних дисциплін у номінаціях «Сольфеджіо», «Українська та зарубіжна музичні літератури» та «Композиція».
В олімпіаді взяли участь та показали високий рівень знань учні Кобеляцької дитячої музичної школи: Курись Ксенія – 7 клас фортепіано, Бочко Наталія – 6 клас баяну та Бочко Юлія, учениця 5 класу фортепіано (викладачі з сольфеджіо, Української та зарубіжної музичних літератур, композиції – Горбуля Л.І., Татарко В.М., Вертелецький О.В.).
За висновками високопрофесійного журі олімпіади – викладачів Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка та видатних діячів культури і мистецтва Полтавщини – всі учні Кобеляцької дитячої музичної школи показали високий рівень знань та нагороджені Дипломами Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Дирекція школи