Музика має викрисати вогонь із душі людської

Чергова зустріч із слухачами, поціновувачами мистецтва, відбулася 28 лютого, яку підготувала і провела викладач музичної школи Вікторія Татарко. А говорили про великого німецького композитора, одного з найбільш виконуваних митців у світі, ключову фігуру класичної музики – Людвіга Ван Бетховена.
Лектор розповіла про нелегке життя хлопчика, важке і суворе дитинство, про страшну хворобу, яка забрала у композитора здатність чути і слухати. А також про любов до людей, до мистецтва, які допомогли жити і насолоджуватися життям, що зацікавило маленьких слухачів.
Музика оточує нас скрізь, без неї практично не мислить своє існування більшість людей. Заспокійливі мелодії або динамічні ритми допомагають нам відпочити. Ми вибираємо зазвичай ту музику, яка максимально відповідає нашому настрою і внутрішньому світу.
Сьогодні, як ніколи, набуває популярності, окрім танцювальної, класична музика.
Музика існує в нашому житті як живе знання й уявлення людини про саму себе, як засіб самопізнання і самовираження. Необхідно змалку привчати дітей до роботи розуму і душі, збагачувати їхній досвід спілкуванням з музичними творами класиків.
Викладачі музичної школи, готуючи різні заходи (лекції, концерти, бесіди) переслідувати саме цю мету: «пізнання світу почути неможливо без розуміння й переживання музики…» (В. Сухомлинський).
Розповідь була б неповною без звучання музики. Тому викладачі Юлія Русняк, Світлана Прапірна, Вікторія Татарко, підготували невелику концертну програму із творів Бетховена: «Місячна соната», «Бабак», «Німецькі танці», «До Елізи». Вдячні слухачі отримали велике задоволення і нагородили виступаючих щирими аплодисментами.

Катя Васюта, секретар учбової часини