Свято весни в музичній школі

З давніх-давен на нашій землі образ довгожданої весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком квітів на голові. Народний образ весни – це образ краси, сили і надії. Першим і по-жіночому особливим місяцем є Березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться і заплаче, і ошкіриться крутим норовом.
Тому саме в цьому місяці ми зібрались своєю шкільною музичною родиною, щоб вшанувати жінку-матір, бабусю, сестричку – всіх жінок на землі. З першим словом пошани звертаємось до жінок-матерів, бо шануємо маму за її ласку і любов, за недоспані ночі і колискові пісні, за її тиху мову і лагідну вдачу, за науку.
6 березня в актовій залі Кобеляцької дитячої музичної школи відбувся святковий концерт та виставка малюнків учнів відділення образотворчого мистецтва з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Розпочалася концертна програма піснею «Сім нот» у виконанні вокального ансамблю учнів молодших класів. Шолух Єлизавета, учениця другого класу скрипки подарувала слухачам приємні емоції виконавши дитячу пісню «По малину в сад підем», Детюк Марія виконала на блок-флейті «Пісню друзів», Стрюк Дарія заспівала пісню «Ми любимо весну», Петрова Ксенія з піснею «Ми всі діти твої, Україно» привітала жінок з святом весни, фортепіанний твір «Коли я стану дорослим» виконала Савчук Катерина, Бочко Наталія віртуозно виконала на баяні твір «Чорна перлина».
Гучними оплесками присутні на концерті зустріли вокальний ансамбль «Любисток» з піснею для найрідніших «Розкажи матусю».
Але жінка – не лише мама, а й господиня, берегиня роду. Поряд із нею майже завжди – чоловік, господар. Своїми гуморесками про чоловіків повеселили глядачів учні перших класів.
Професійно скомпонована концертна програма викладачем музично-теоретичних дисциплін та ведучою свята Вікторією Татарко передбачала другу частину концертної програми, яка складалась виключно із привітань чоловіків нашої школи, наших любих хлопців. Жовтяк Дмитро виконав на трубі один з найвідоміших і найпопулярніших танго всіх часів «Кумпарсита», гітарист Товстоніжко Вадим в дуеті зі своїм викладачем Віктором Ліщиною привітали присутніх музичним твором із репертуару В. Козловського «Чому являєшся мені..», викладач по класу баяну Олексій Стрюк виконав «Шкільний вальс». Стеценко Данило та викладач Балясний Іван висловили вдячність всім матусям, виконавши пісню «Мама». І завершив концерт інструментальний ансамбль, соліст Павленко Андрій, хвилюючим, запальним номером «Джазова мініатюра».
Але нам хочеться, щоб свято не закінчувалось, адже на дворі тепло не лише від весняного сонечка, а й від ваших посмішок, вашої радості і любові, милі жінки, бабусі, дівчата. Тому весни вам, наші любі! Щастя, здоров`я, кохання!

Катя Васюта, секретар учбової частини