Інформація про діяльність Кобеляцької дитячої музичної школи в період карантину

Сьогодні на часі карантин. Це випробовування для всієї системи освіти, у тому числі і мистецької. Самоізоляція диктує нам нові виклики роботи в умовах карантину. За екстремальних умов ми не тільки інтенсивно спілкуємося в соціальних мережах, але й намагаємось налагодити у віддаленому доступі повноцінний навчальний процес та продовжуємо працювати віддалено.
В умовах існуючих технічних недосконалостей, відсутності (повністю або частково) персонального напрацьованого досвіду викладачів щодо використання дистанційних технологій навчання, неможливості проведення деяких видів занять за запропонованою системою (оркестр, хор, ансамбль, танок тощо) ми по можливості налагоджуємо комунікаційні зв’язки з учнями, батьками та здійснюємо освітній процес для подальшого відпрацювання навчального матеріалу. Дирекцією школи спільно з учбовою частиною та методичними секціями складено розклади занять та повідомлено їх учням та батькам. Підготовлено електронні матеріали з навчальних дисциплін для надсилання учням (тексти, індивідуальні завдання, посилання на інтернет-джерела тощо) для подальшого самостійного опрацювання.
Але ми чудово розуміємо, що головним на сьогодні є збереження здоров’я дітей, педагогічного та обслуговуючого персоналу, всіх працівників школи. У час, коли оголошено карантин колектив Кобеляцької ДМШ з особливим відчуттям відповідальності розуміє необхідність виконання всіх рекомендацій та приписів МОН, МОЗ стосовно дитячих мистецьких навчальних закладів. З цією метою на період карантину складено графік чергування в приміщенні школи, систематично проводиться вологе прибирання та дезінфекція приміщення навчального закладу. Підтримується належний порядок на прилеглій території та території школи.

Директор школи О.М. Скляренко