Міжнародний онлайн-фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Мелодії моря"

В часи складної епідеміологічної ситуації з'явилося багато перешкод для спілкування та культурного обміну в суспільстві. Саме тому, при інтенсивному розвитку інтернет-технологій, постають все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. Тож, йдучи в ногу з часом викладач Кобеляцької дитячої музичної школи по класу фортепіано Альона Ананенко разом з колегою-викладачем Козельщинської дитячої музичної школи Мариною Зімньою взяли участь фортепіанним дуетом у міжнародному онлайн-фестиваль-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Мелодії моря" 30.07.2020 року в V віковій категорії (18+ професіонали) - інструментальний жанр.
В конкурсну програму ввійшли твори: А. Хачатурян-"Гопак", О. Тимошенко-"Спогад"
Конкурс проходив за різними номінаціями, віковими категоріями та жанрами. Інструментальний жанр представляли 94 учасника. Серед них під 77 номером висвітлений і наш фортепіанний ансамбль, який в результаті був нагороджений дипломом І ступеня з відзнакою за високу професійну майстерність.
Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, яке складалося оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва, організаторів міжнародних фестивалів у Словаччині, Чехії, Угорщині, Австралії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.
Організаторами заходу були : Оргкомітет фестивалів "Квітуча Україна" ( Україна, Київ); Міжнародний фестивальний рух "Stars Way (Чеська республіка, Прага); Агенція "Galactic Travel" (Греція, Салоніки). За підтримки: Міністерства культури України; Національної всеукраїнської музичної спілки; Європейської асоціації фольклорних фестивалів.
Приємно, що в часи пандемії викладачі реалізовують свій творчий потенціал, підвищують рівень виконавства, розвивають серед слухачів естетичні ідеали до почуття прекрасного, популяризують змістовне культурне дозвілля.
Бажаємо усім подальших творчих успіхів. Нехай завжди перемагає музика!

Секретар учбової частини Катя Васюта