Вітаємо переможців!

Вокальне мистецтво – одне з найпопулярніших різновидів музичного виконавства – є найважливішою цариною духовного буття людської культури. Прекрасною представницею його в Україні є народна артистка Раїса Кириченко.
Кожен твір у виконанні співачки вражає, досягаючи рівня справжнього мистецького явища, виплеканого серцем, душею, розумом.
Унікальний талант співачки перетворив на воістину народні навіть твори, написані сучасними композиторами. Старше покоління українців пам'ятає, як від пронизаного до глибини душі "Степом, степом" ридали слухачі й у величезних концертних залах, і біля радіорепродукторів у міських квартирах. "Мамина вишня" навіть у зачарствілих серцях пробуджувала любов і вдячність до матерів, а "Пане полковнику" нагадувала українцям, якого вони роду-кореня.
Сьогодні все суспільство намагається працювати і жити в умовах карантину. Так і Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко у м. Полтава цього року відбувся дистанційно. Але це аж ніяк не вплинуло на творчість. креативність, енергійність бажаючих взяти в ньому участь.
На конкурс було подано 215 заявок із різних областей України, а саме: Харківська, Сумська, Чернігівська, Одеська, Луганська, Черкаська і звичайно ж – Полтавська області.
Викладачі та учні Кобеляцької дитячої музичної школи також не стояли осторонь, а з усією завзятістю працювали над своєю програмою. І як результат – отримали винагороду. Учні Дундюк Владислава (6 клас вокалу, викладач Віктор Ліщина) та Сопільняк Альбіна (3 клас вокалу, викладач Вікторія Татарко) посіли ІV місця у своїх вікових категоріях і отримали дипломи. А вокальний ансамбль викладачів "Victoria" у складі керівника Вікторії Татарко, Світлани Прапірної, Альони Ананенко, Антоніни Танської та Віктора Ліщини – отримали почесне І місце .
Вітаємо наших переможців з високими показниками. Бажаємо подальших яскравих виступів!

Альона Ананенко, викладач по класу фортепіано.