Перемога у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Yula Art Fest»

«Пізнання світу почути не можливо без розуміння й переживання музики, без глибокої потреби слухати музику й діставати насолоду від неї. Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання по суті є основою емоційної естетичної, моральної культури»
(В. Сухомлинський)
І в цьому переконані викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи, які взяли участь та показали високий рівень виконавської майстерності на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Yula Art Fest», що нещодавно відбувся дистанційно у м. Харків.
Фестиваль-конкурс проходив у різних вікових категоріях та номінаціях – це: вокал, хореографія, інструментальний жанр, художнє читання, образотворче мистецтво та інші.
Серед зареєстрованих 161 учасників з усієї України, було і два наших творчих колективи, а саме: інструментальне тріо викладачів» у складі Альони Ананенко (фортепіано), Наталії Скляренко (скрипка) та Наталії Трачук (акордеон), а також вокальний ансамбль «Victoria» у складі Вікторії Татарко, Світлани Прапірної, Альони Ананенко, Антоніни Танської та Віктора Ліщини (керівник Вікторія Татарко).
За висновками журі фестивалю-конкурсу вокальний ансамбль «Victoria»
отримав найвищу нагороду конкурсу – «Гран-Прі», а інструментальний ансамбль виборов ІІ місце
Бажаємо нашим викладачам подальших творчих успіхів, нових перемог і невичерпної енергії.

Дирекція школи.