Відділ сольного співу

У 2002-2003 н.р. в Кобеляцькій ДМШ відкрито клас сольного співу. Першим викладачем-вокалістом була Безугла Наталія Олександрівна, клас якої складався з 4 учнів. З кожним наступним роком клас розширювався, збільшувалась кількість учнів, викладачів і 1 вересня 2009 року створено відділ сольного співу. Нині на відділі працює 8 викладачів. які навчають 37 учнів.

Керівник відділу Сабірова Ольга Михайлівна. Викладач постійно працює над вдосконаленням навчально-виховної роботи на відділі, бере активну участь у творчих колективах школи, учні виступають як солісти в багатьох масових заходах школи, міста, району, представляють школу на обласних пісенних конкурсах. Учениця Федоренко Вікторія стала переможцем конкурсу академічного сольного співу ім. В. Путька.

Лапшикова Людмила Гаврилівна – керівник хорового колективу учнів старших класів і вокального ансамблю «Любисток». Любить працювати з дітьми, її вихованці є постійними учасниками масових заходів, учні виступають як солісти, беруть участь у різноманітних конкурсах. Людмила Гаврилівна є керівником самодіяльного народного хору «Ветеран» районного центру культури і дозвілля, цей колектив бере участь в концертах міста та району.

Песиголовець Тетяна Віталіївна – бере участь у творчих колективах школи, виступає як соліст, безвідмовна і творча, її учні неодноразово представляли школу на обласних конкурсах.

Ліщина Віктор Петрович – випускник Кобеляцької ДМШ, на відділі працює більше п’яти років, систематично представляє учнів на районні, обласні та регіональні конкурси. В цьому навчальному році учениця Гончарова Владислава стала переможницею обласного конкурсу «Музичний вернісаж». Викладач є керівником дитячого вокально-інструментального ансамблю.

Танська Антоніна Андріївна – їй притаманний творчий підхід до справи, адже душа її сповнена любові до пісні та до дітей. Її учні виступають як солісти в усіх масових заходах школи, їх можна побачити на сцені району та області. Антоніна Андріївна є керівником хорового колективу учнів молодших класів, дитячого вокального ансамблю «Краплинки», бере участь у вокальному ансамблі викладачів, надає шефську допомогу колективам художньої самодіяльності.

Балясний Іван Анатолійович – молодий викладач, в минулому – вихованець нашої школи. Постійно цікавиться досвідом роботи своїх колег. Активний учасник художньої самодіяльності. Його учні представляють школу на обласних конкурсах. Зокрема учениця Геня Катерина стала переможницею конкурсу «Музичний вернісаж 2016».

У 2003-2004 н.р. відкрито клас сольного співу на філіалі с. Світлогірське. В ньому працює випускниця нашої школи Ходос Оксана Андріївна. Це артистична, завзята, енергійна жінка. Всі виступи її вихованців яскраві і професійно поставлені. Сама неодноразово брала участь у конкурсах і фестивалях виборюючи призові місця.

Шишацька Тамара Олександрівна – викладач з великої літери, відповідальна і старанна, невтомна трудівниця. Її учні беруть участь в шкільних та обласних конкурсах, є постійними учасниками масових заходів зогальноосвітньої школи с. Світлогірське.

На відділі працюють творчі колективи – хор учнів старших класів та хор учнів молодших класів, вокальні ансамблі «Любисток» та «Краплинки», вокально-інструментальний ансамбль.
Учні нашого відділу є активними учасниками не лише масових заходів школи, а й загальноосвітніх шкіл міста, району. Беруть участь в різноманітних конкурсах, це і в обласному «Музичний калейдоскоп», «Музичний вернісаж», систематично в конкурсі «Душі пісенної криниця» та академічного сольного співу. чисельна кількість учнів були нагороджені дипломами та грамотами районного відділу культури, райдержадміністрації, обласного методичного кабінету, управління культури обласної державної адміністрації.
За відносно короткий період існування відділу сольного співу учні Порубай Валерія, Курта Аліна, Чимуха Валентина, Білокіз Маргарита, Брехар Тетяна, Мирна Катерина, Репешко Анжела по закінченню музичної школи продовжили навчання в середніх та вищих навчальних закладах мистецтва та культури. Порубай Валерія, Курта Аліна працюють за фахом.

Відділ сольного співу – це колектив викладачів, які сіють в дитячі душі зерна не тільки музичних знань, а й віковічні людські цінності.