This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ЗБАГАЧЕННЯ ДУХОВНОЇ СКАРБНИЦІ

З благословення Високопреосвященнішого Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви, керуючого Харківсько-Полтавською та Черкасько-Кіровоградською єпархіями УАПЦ, 22 жовтня в Полтаві відбувся Відкритий регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла».
Цього року захід присвячено 65-річчю з дня смерті і упокоєння видатного українського композитора, хормейстера та педагога Давидовського Григорія Митрофановича.
Високу виконавську та професійну майстерність в програмі фестивалю показав вокальний ансамбль викладачів Кобеляцької дитячої музичної школи. Творчий колектив у складі Вікторії Татарко (керівник), Світлани Прапірної, Віктора Ліщини, Івана Балясного Ольги Сабірової та Антоніни Танської виконав твори композитора М. Вербицького «Отче наш» та «Хваліте Господа з небес», за що отримав Диплом Управління культури облдержадміністрації та Архієпіскопа Харківського і Полтавського УАПЦ Високопреосвященного Афанасія.
На запрошення організаторів на цей мистецький форум зібралися кращі співаки та музиканти з Полтавської області і шановані гості з Галичини.
Вагомий музичний проект на Полтавщині відроджує непоборний дух народного єднання в серцях високоповажних учасників та гостей фестивалю.

Олександр Скляренко
Директор Кобеляцької дитячої музичної школи