ЗБАГАЧЕННЯ ДУХОВНОЇ СКАРБНИЦІ

З благословення Високопреосвященнішого Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви, керуючого Харківсько-Полтавською та Черкасько-Кіровоградською єпархіями УАПЦ, 22 жовтня в Полтаві відбувся Відкритий регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла».
Цього року захід присвячено 65-річчю з дня смерті і упокоєння видатного українського композитора, хормейстера та педагога Давидовського Григорія Митрофановича.
Високу виконавську та професійну майстерність в програмі фестивалю показав вокальний ансамбль викладачів Кобеляцької дитячої музичної школи. Творчий колектив у складі Вікторії Татарко (керівник), Світлани Прапірної, Віктора Ліщини, Івана Балясного Ольги Сабірової та Антоніни Танської виконав твори композитора М. Вербицького «Отче наш» та «Хваліте Господа з небес», за що отримав Диплом Управління культури облдержадміністрації та Архієпіскопа Харківського і Полтавського УАПЦ Високопреосвященного Афанасія.
На запрошення організаторів на цей мистецький форум зібралися кращі співаки та музиканти з Полтавської області і шановані гості з Галичини.
Вагомий музичний проект на Полтавщині відроджує непоборний дух народного єднання в серцях високоповажних учасників та гостей фестивалю.

Олександр Скляренко
Директор Кобеляцької дитячої музичної школи