Лекція-концерт на тему «В світі музичних інструментів»

Знайомство з музичними інструментами
Відповідно до плану роботи музичного лекторію Кобеляцької дитячої музичної школи, 23 вересня відбулась лекція-концерт на тему «В світі музичних інструментів» для маленьких глядачів – учнів 2-В класу Кобеляцької ЗОШ №2 та вихованців школи-інтернату. Підготувала та провела цей культурно-мистецький захід викладач музичної школи Тетяна Песиголовець.
Маленькі слухачі з цікавістю дізнавалися про історію виникнення улюблених музичних інструментів: гітари, фортепіано, баяну, скрипки, бандури та інших. Під час заходу звучали музичні твори композиторів різних країн та епох. Виконавцями цих творів були не лише викладачі школи: Віктор Ліщина, Тетяна Песиголовець та Каташ Тетяна, а й учні. На баяні виконав жвавий етюд К.Черні учень другого класу Дрофа Михайло. Ніжні звуки бандури подарували глядачам учениці Срібна Олеся та Калько Поліна. А менует Й-С. Баха прозвучав у виконанні Песиголовець Віталіна.
Ця лекція-концерт подарувала дітям не лише інформацію про музичні інструменти та зустріч із талановитими виконавцями, а й впевненість у тому, що музичне мистецтво нашого краю процвітає та єднає представників різних поколінь.