У МУЗИКИ – СВОЇ СЛОВА,

У МУЗИКИ – СВОЇ СЛОВА,
яскраві і незвичні,
почув їх хтось – зачарував,
перетворив в казки музичні.
Вони струмлять, як джерело,
і розповідь ведуть казково
про мудрість, відданість, добро
і силу музики чудову.

Казками, напевно, захоплюються усі – і діти, і дорослі. Скільки хорошої і цікавої музики створено за казковими сюжетами. Але музика теж часто буває в гостях у казки, і тоді народжуються дивовижні історії про майстерність музик, чарівні музичні інструменти і надзвичайно велику силу музичного мистецтва.
Казкова тема завжди приваблювала професійних композиторів, які у своїх творах засобами музичного мистецтва розкривали образи казкових персонажів, їхні характери, почуття, переживання.

Це й було головною темою культурно-мистецького заходу, який відбувся 14 листопада 2017 року в залі Кобеляцької дитячої музичної школи, де в черговий раз зібралися учні ЗОШ №2 на цікаву лекцію-концерт «Казкові музичні персонажі у творчості композиторів-класиків».
Захоплююча розповідь викладача музичної школи Світлани Прапірної подарувала слухачам хвилини радості і безліч позитивних емоцій. А музичні номери у виконанні Вікторії Татарко та Юлії Русняк справили незабутнє враження на дорогих гостей. Знайомі та улюблені мелодії відкривали учням світ прекрасних музичних казок. Для них звучали: «Танець маленьких лебедів» П.Чайковського, пісні з дитячої опери М.Лисенка «Коза-дереза», «Марш Чорномора» з опери М. Глінки «Руслан і Людмила», музика з мультфільмів та ін.

Діти поринали у вигадані історії та щиро аплодували майстерним виконавцям, дякуючи за кожний виступ. Присутні познайомилися з видом мистецтва, в якому зміст передається шляхом поєднання музики, хореографії та сценічної дії.

Людмила Горбуля, викладач Кобеляцької дитячої музичної школи