Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

У МУЗИКИ – СВОЇ СЛОВА,

У МУЗИКИ – СВОЇ СЛОВА,
яскраві і незвичні,
почув їх хтось – зачарував,
перетворив в казки музичні.
Вони струмлять, як джерело,
і розповідь ведуть казково
про мудрість, відданість, добро
і силу музики чудову.

Казками, напевно, захоплюються усі – і діти, і дорослі. Скільки хорошої і цікавої музики створено за казковими сюжетами. Але музика теж часто буває в гостях у казки, і тоді народжуються дивовижні історії про майстерність музик, чарівні музичні інструменти і надзвичайно велику силу музичного мистецтва.
Казкова тема завжди приваблювала професійних композиторів, які у своїх творах засобами музичного мистецтва розкривали образи казкових персонажів, їхні характери, почуття, переживання.

Це й було головною темою культурно-мистецького заходу, який відбувся 14 листопада 2017 року в залі Кобеляцької дитячої музичної школи, де в черговий раз зібралися учні ЗОШ №2 на цікаву лекцію-концерт «Казкові музичні персонажі у творчості композиторів-класиків».
Захоплююча розповідь викладача музичної школи Світлани Прапірної подарувала слухачам хвилини радості і безліч позитивних емоцій. А музичні номери у виконанні Вікторії Татарко та Юлії Русняк справили незабутнє враження на дорогих гостей. Знайомі та улюблені мелодії відкривали учням світ прекрасних музичних казок. Для них звучали: «Танець маленьких лебедів» П.Чайковського, пісні з дитячої опери М.Лисенка «Коза-дереза», «Марш Чорномора» з опери М. Глінки «Руслан і Людмила», музика з мультфільмів та ін.

Діти поринали у вигадані історії та щиро аплодували майстерним виконавцям, дякуючи за кожний виступ. Присутні познайомилися з видом мистецтва, в якому зміст передається шляхом поєднання музики, хореографії та сценічної дії.

Людмила Горбуля, викладач Кобеляцької дитячої музичної школи