Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Барви Української музики

Нещодавно учні 3-іх класів ЗОШ №2, разом зі своїми вчителями - Ананенко Таїсією Олександрівною, Кочергою Аллою Григорівною та Калюжною Наталією Василівною мали нагоду прослухати цікаву лекцію-концерт про українську музику та її особливості. Захід відбувся 17 листопада 2017 року в залі Кобеляцької дитячої музичної школи.
Викладач Іпполітова Ю.В. розповіла про роль української музики в житті кожної людини та її вплив на світогляд інших народів. Так, учні слухали "Щедрика" на музику М.Д. Леонтовича – пісню, яку так полюбили американці, і жодне Різдво в них не проходить без "Колядки дзвонів". Українська пісня долає всі кордони без віз, бо в неї живе душа народу України.
Також прозвучали українські народні пісні "Ой на горі та й женці жнуть" та "Зоре моя вечірняя" на слова Т.Г. Шевченка, які виконала на бандурі викладач Песиголовець Т.В.
Діти з цікавістю слухали гру на баяні учнів Дрофи Михайла та сестер Косих Юлії та Світлани (викладач Галь В.Н.) Щирі, ніжні мелодії українських народних пісень "Сонце низенько" та "Подоляночка" зачарували слухачів.
Гарячими оплесками діти відреагували на виступ групи учнів молодшого хору під керівництвом викладача Танської Антоніни Андріївни. Звучали пісні сучасних українських композиторів з яскравим колоритом: "Сонячний зайчик" та "Дитяча мрія". Сама ж викладач виконала пісню про славних захисників України - "Йде січове військо".
Запам`ятали слухачі й те, що перша пісня, яка прозвучала в космосі, була українська – "Дивлюсь я на небо". Її виконав наш земляк, космонавт Павло Попович майже півстоліття тому.
Виступили перед своїми однокласниками Головко Анастасія та Колобова Ірина. Разом зі своїм викладачем вони виконали на роялі українську народну пісню "Ой, лопнув обруч" та "Гопак" Я. Степового.
Завершилась зустріч з українською музикою інструментальними творами композитора Ю. Щуровського "Гопак" та "Шарманка" для фортепіано.
Викладач Кобеляцької ДМШ
Ю.В.Іпполітова