Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Наповнимо музикою серця

Під такою милозвучною назвою 22 листопада пройшла лекція-концерт в актовому залі Кобеляцької дитячої музичної школи. Уже в котре викладачі та учні запросили в гості учнів ЗОШ № 2 ім. О. Гончара для того, щоб поговорити про те, чим душа втішається, серце заспокоюється та поділитися своїми враженнями про твори вокального мистецтва.
…Прислухайся і серцем відгукнись:
Мелодія душі у вічність мине.
Яскрава, радісна, єдина мить.
Вона підносить Дух,
І нас уже ніколи не покине…

Під музичний супровід викладача Вікторії Татарко на зустрічі прозвучало ряд поетичних творів у виконанні викладачів та учнів.
«Музика – це мова почуттів». І передав їх слухачам своїм співом викладач музичної школи Віктор Ліщина, виконуючи як народні пісні, так і твори класиків: «Цвіте, цвіте черемшина», «Ти ж мене підманула», «Вечір близенько», «Придворний музикант», «Стожари».
Духовні сили людини – невичерпні. І саме мистецтво є одним із найблагодій- ніших джерел піднесення сили духу людства.
В кінці зустрічі викладачі побажали підростаючому поколінню більше добра і милосердя, тепла сердець та віри і надії в майбутнє. А спілкування з творами Високого Мистецтва допоможе нашим душам ніколи не бути черствими і байдужими.

Вікторія Татарко – викладач Кобеляцької дитячої музичної школи