Славні сини України

Україна. Широкі лани, квітучі сади, зелені гаї… І пісня, українська пісня лине, аж серце завмирає. Так пишуть поети. І так оспівують композитори її у піснях.
Вже за традицією викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи готують культурно-мистецькі заходи для дітей загальноосвітніх шкіл.
Тож і в перший грудневий тиждень в залі музичної школи звучали твори великих майстрів пісні.
Серед славних діячів української музичної культури яскраво виділяється незвичайною життєвою долею і напрочуд самобутнім талантом Микола Дмитрович Леонтович. Він сказав своє дзвінке і вагоме слово, глибоко розкрив співучу вдачу свого народу. Про це та інші події з життя митця розповіла викладач музичної школи Вікторія Татарко. Милозвучні слова перепліталися з музикою, яку виконали для гостей викладачі Віктор Ліщина, Світлана Прапірна, Антоніна Танська, Вікторія Татарко. Виконавці змогли достукатися до юнацьких сердець і отримати гучні оплески в подарунок.
Ще не встигли затихнути емоції від одного заходу, як знову цікава зустріч. На цей раз мова йшла про життя і творчість нашого земляка, мандрівного філософа-музиканта, композитора, поета Григорія Савича Сковороду. Подорожуючи від села до села, від міста до міста, він скрізь був бажаним гостем, порадником, вірним другом у хаті кожного трударя. Григорій Сковорода прославився як просвітник-музикант, що своєю піснею чи грою на сопілці, флейті, бандурі утверджував добро і справедливість.
Слухачі із задоволенням сприймали кращі твори митця у виконанні Антоніни Танської, Вікторії Татарко та Світлани Прапірної.
Г. Сковорода – єдиний європейський філософ, який своїм життям доводив просту істину, яка і зараз є актуальною : «Щастя полягає в тому, щоб відкрити справжню до чогось здібність, побудувати на ній життя».

ВІКТОРІЯ НЕМУДРА, секретар учбової частини Кобеляцької ДМШ