Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Славні сини України

Україна. Широкі лани, квітучі сади, зелені гаї… І пісня, українська пісня лине, аж серце завмирає. Так пишуть поети. І так оспівують композитори її у піснях.
Вже за традицією викладачі Кобеляцької дитячої музичної школи готують культурно-мистецькі заходи для дітей загальноосвітніх шкіл.
Тож і в перший грудневий тиждень в залі музичної школи звучали твори великих майстрів пісні.
Серед славних діячів української музичної культури яскраво виділяється незвичайною життєвою долею і напрочуд самобутнім талантом Микола Дмитрович Леонтович. Він сказав своє дзвінке і вагоме слово, глибоко розкрив співучу вдачу свого народу. Про це та інші події з життя митця розповіла викладач музичної школи Вікторія Татарко. Милозвучні слова перепліталися з музикою, яку виконали для гостей викладачі Віктор Ліщина, Світлана Прапірна, Антоніна Танська, Вікторія Татарко. Виконавці змогли достукатися до юнацьких сердець і отримати гучні оплески в подарунок.
Ще не встигли затихнути емоції від одного заходу, як знову цікава зустріч. На цей раз мова йшла про життя і творчість нашого земляка, мандрівного філософа-музиканта, композитора, поета Григорія Савича Сковороду. Подорожуючи від села до села, від міста до міста, він скрізь був бажаним гостем, порадником, вірним другом у хаті кожного трударя. Григорій Сковорода прославився як просвітник-музикант, що своєю піснею чи грою на сопілці, флейті, бандурі утверджував добро і справедливість.
Слухачі із задоволенням сприймали кращі твори митця у виконанні Антоніни Танської, Вікторії Татарко та Світлани Прапірної.
Г. Сковорода – єдиний європейський філософ, який своїм життям доводив просту істину, яка і зараз є актуальною : «Щастя полягає в тому, щоб відкрити справжню до чогось здібність, побудувати на ній життя».

ВІКТОРІЯ НЕМУДРА, секретар учбової частини Кобеляцької ДМШ